Jak zvýšit návštěvnost webu?

Máte vysokou návštěvnost Vašich webových stránek, ale zákazníci z webu odcházejí nebo nedokončí objednávku? Možná Vaše stránky nelákají ty správné zákazníky.Možná jsou Vaše stránky nepřehledné a zákazníci odcházejí právě z tohoto důvodu. Přehlednost a jednoduchost webu je klíčová, zákazník Vaše webovky nezná, pokud jsou stránky nepřehledné a nenavádí zákazníka k dalšímu kroku, často raději zákazník takovéto stránky opustí, jelikož nemá zájem trávit mnoho času orientací na webu. Se zákazníky můžete komunikovat prostřednictvím newsletterů patří pod emailing. Konverzní míra od stávajících zákazníků je opakovaně nakupovaných služeb vyšší než u nových návštěvníků, kteří Vás neznají.

Máte již webové stránky, ale uvažujete o rekonstrukci nebo jste si ještě webové stránky nenechali vytvořit? V rámci služeb tvorba webových stránek Vám vytvořím webovky, které Vám přivedou zákazníky, kteří hledají Vaše výrobky nebo nabízené služby. Pomůžu Vám protlačit webové stránky na přední místa vyhledávačů, jako jsou Seznam a Google. Jako SEO konzultant mám již bohaté zkušenosti, o které se s Vámi rád podělím a pomůžu Vašemu byznysu růst. Dostaňte z webovek i Vy, co nejvíc a nechte Váš web pracovat a vydělávat za Vás.

Výkonnostní marketing Vám pomůže změřit webová analytika. Branding webu a firmy podpoříte prostřednictvím reklamy na Youtube, která může být zajímavou a efektivní náhradou televizní reklamy.